Katalog

Hakkımızda

ekip

TEKMOD Profesyonel Soğutma, 1995 yılından bu yana farklı şirketler adı altında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmeti, sistem tasarımı ve üretimi, cihaz-teknoloji seçimi ve enerji tasarrufu konularında soğuk hava depoları, soğutucu reyon ve ekipmanları ve soğutma sistemleri uygulamalarına yönelik entegre sistem projeleri sunulmasında “Çözüm Ortağınız” olarak faaliyet göstermektedir.

Ayrıca, 100 % müşteri memnuniyetini gözeterek servis, bakım, montaj, tadilat, ve yedek parça temini hizmetlerini de beraberinde sunmaktadır.

Sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda TEKMOD Profesyonel Soğutma yeni gereksinimlere göre soğutma sektöründeki en son yenilikleri takip etmekte ve uygulamaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma politikamız, ürün satmanın ötesinde, gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri en uygun maliyetle “anahtar teslim” projeler halinde müşterilerine sunmaktır.

Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve mükemmele yakın hizmet sunulması TEKMOD Profesyonel Soğutma’nın vazgeçilmez ilkesidir. Hedefimiz, standartlara uygun üretim ve ürünlerimizi, ileri hizmet anlayışı ile en iyi şekilde bütünleştiren ve müşteriyle buluşturan referans firma olarak tanınmaktır.

Yönetim
  • Facebook
  • Facebook
  • Facebook